Automatsko ispuštanje kondenzata 1/2"
Out of stock
| Povez za zrak (") | 1/2 |
|---|---|
| Napon (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
| Radni pritisak (bar) | 0 - 16 |
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
Ispust kondenzata služi za razdvajanje kondenzata iz zračnog sustava kompresora. Odljev se aktivira putem unutarnjeg magnetskog kotača , koji otvara sigurnosni ventil u redovitim intervalima. Ti se interesi mogu postaviti pomoću gumba na mjeraču vremena . Odljev ima testni gumb za testiranje postavljene funkcije. Objašnjenje o postavljanju tajmera možete pronaći u uputama .
Automatski ispust prikladan je za kompresor s maksimalnim protokom od 60 m³ / min pri maksimalnom tlaku od 16 bara. Temperatura okoline trebala bi biti u rasponu od 2 do 60 stupnjeva Celzijevih , snaga elektromagnetskog ventila iznosi 0,6 W.
| EAN | 8712418386318 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 0.3 kg300 g |
| Dužina (mm) | 100 mm1 dm |
| Širina (mm) | 90 mm9 cm |
| Visina (mm) | 140 mm1.4 dm |
| Povez za zrak (") | 1/2 |
| Tip odvodnje kondenzata | Automatski |
|---|---|
| Napon (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
| Radni pritisak (bar) | 0 - 16 |
| Maksimalna temperatura okoline (°C) | 60 |
| Dužina kabla (m) | 2.43 m |
| SKU | 36337 |