Cijevni priključak 90 st fi 25 mm aluminijski
Out of stock
SKU
9PPS9C25-1
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 3660058242578 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 0.14 kg140 g |
| Dužina (mm) | 86 mm8.6 cm |
| Širina (mm) | 46 mm4.6 cm |
| Promjer (mm) | 25 |
|---|---|
| Konstrukcija (materijal) | Aluminij |
| Maksimalni pritisak (bar) | 13 at 40°C |
| SKU | 9PPS9C25-1 |