Cijevni spoj 90 st 25 mm x 1/2" polimerni
Out of stock
SKU
9alr9c2512
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418406771 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 0.095 kg95 g |
| Dužina (mm) | 87 mm8.7 cm |
| Širina (mm) | 51 mm5.1 cm |
| Promjer (mm) | 25 |
|---|---|
| Konstrukcija (materijal) | Poliamid |
| Maksimalni pritisak (bar) | 13 at 40°C |
| SKU | 9alr9c2512 |