Dvu цилиндрични компресор Black Pro NB7 11 bar 7.5 KS/5.5 kW 652.2 l/min 500 l
Out of stock
SKU
360117
| Snaga motora (KS / kW) | 7,5 KS / 5,5 kW |
|---|---|
| Kapacitet vazdušnog spremnika (L) | 500 |
| Maksimalni pritisak (bar) | 11 |
| Uzorni kapacitet (l/min) | 860 L/min14.333 L/s |
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 652.2 L/min10.87 L/s |
| Napon (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418413403 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 205 kg |
| Pogon | Pogon V-remenom |
| Pokretanje | Direktan |
| Snaga motora (KS / kW) | 7,5 KS / 5,5 kW |
| Tip pumpe | NB7 |
| Broj cilindara | 2 |
| Broj faza | 2 |
| Brzina pumpe (obr/min) | 1250 |
| Spremnik zraka | Yes |
| Kapacitet vazdušnog spremnika (L) | 500 |
| Galvanizirani spremnik | No |
| Opterećenje (rad/odmor %) | 50/50 |
| Maksimalni pritisak (bar) | 11 |
| Minimalni radni pritisak (bar) | 9 bar |
|---|---|
| Radni pritisak (bar) | 9 - 11 |
| Uzorni kapacitet (l/min) | 860 L/min14.333 L/s |
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 652.2 L/min10.87 L/s |
| Slobodni protok zraka (m3/h)* | 39.13 m³/h10.869 dm³/s |
| Smanjenje glasnoće zvuka | No |
| Tip priključka | Universal |
| Glavni priključak za zrak (") | 1 |
| Bez ulja | No |
| Napon (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
| Nakon hlađenja | Yes |
| Međuhladnjak | Yes |
| Kotači | Yes |
| Filter s reduktorom pritiska | No |
| SKU | 360117 |
* The output efficiency (l/min) is an estimated value, dependent on factors such as the intake air pressure, temperature, and humidity.