Filtr reduktor i naoličivač 1/4" 10 bar
Out of stock
SKU
45214
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418039290 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 0.46 kg460 g |
| Bruto težina (kg) | 0.52 kg520 g |
| Dužina (mm) | 55 mm5.5 cm |
| Širina (mm) | 145 mm1.45 dm |
|---|---|
| Visina (mm) | 150 mm1.5 dm |
| Montaža na zid | No |
| Povez za zrak (") | 1/4 |
| SKU | 45214 |