Gumena pneumatika cijev 10 x 6 mm 10 m ojačana
Out of stock
SKU
40460
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418361834 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 0.7 kg700 g |
| Bruto težina (kg) | 0.8 kg800 g |
| Promjer crijeva za zrak prema alatu/mašini (mm) | 10 x 6 |
| Dužina crijeva (m) | 10 |
| Dužina (mm) | 210 mm2.1 dm |
| Širina (mm) | 210 mm2.1 dm |
| Visina (mm) | 50 mm5 cm |
|---|---|
| Materijal crijeva | Guma |
| Unapređenje | Yes |
| Zaštita od savijanja | Ne |
| Tip priključka | Euro / priključak crijeva |
| Rotirajući | No |
| SKU | 40460 |