Ključ udarni pneumatski 1/2" 1800 Nm 8000 o/min 6.2 bar +/- 225 l/min spojna utičnica
Out of stock
| Maksimalna potrošnja zraka pri 6,3 bara (l/min) | +/- 225 |
|---|---|
| Obrtaja u minuti (RPM) | 8.000 |
| Radni pritisak (bar) | 6.2 |
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
Airpress 45411 udarni ključ je najjači uređaj u klasi ½”. Primijenjeni udarni mehanizam tipa Twin Hammer omogućio je postizanje maksimalnog momenta obrtnog momenta od 1800 Nm i 8000 okr./min. Kompozitno kućište i protuklizna drška povećavaju udobnost rada.
Prekidač smjera L/P i 3-stupanjska regulacija snage čine uređaj vrlo svestranim i omogućuju široku primjenu u mehaničkim radionicama, proizvodnim linijama ili mobilnim servisima.
| EAN | 8712418322989 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 1.91 kg |
| Bruto težina (kg) | 2.26 kg |
| Dužina (mm) | 220 mm2.2 dm |
| Širina (mm) | 210 mm2.1 dm |
| Visina (mm) | 80 mm8 cm |
| Maksimalna potrošnja zraka pri 6,3 bara (l/s) | +/- 3.75 |
| Prosječna potrošnja zraka pri 6,3 bara (l/min) | 116 L/min1.933 L/s |
|---|---|
| Maksimalna potrošnja zraka pri 6,3 bara (l/min) | +/- 225 |
| Obrtaja u minuti (RPM) | 8.000 |
| Veličina pogonskog ležaja (") | 1/2 |
| Okretni moment naprijed (Nm) | 1112 |
| Maksimalni obrtni moment pri vožnji unazad | 1800 Nm |
| Radni pritisak (bar) | 6.2 |
| SKU | 45411 |