Kompresor dvotipkovni Black Pro B2800B 11 bar 5.5 KS/4 kW 443.6 l/min 90 l
Out of stock
SKU
360105
| Snaga motora (KS / kW) | 5,5 KS / 4,0 kW |
|---|---|
| Kapacitet vazdušnog spremnika (L) | 90 |
| Maksimalni pritisak (bar) | 11 |
| Uzorni kapacitet (l/min) | 628 L/min10.467 L/s |
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 465.8 L/min7.763 L/s |
| Napon (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418413304 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Pogon | Pogon V-remenom |
| Snaga motora (KS / kW) | 5,5 KS / 4,0 kW |
| Tip pumpe | NB5 |
| Broj cilindara | 2 |
| Broj faza | 2 |
| Brzina pumpe (obr/min) | 1480 |
| Spremnik zraka | Yes |
| Kapacitet vazdušnog spremnika (L) | 90 |
| Galvanizirani spremnik | No |
| Opterećenje (rad/odmor %) | 50/50 |
| Maksimalni pritisak (bar) | 11 |
| Radni pritisak (bar) | 9 - 11 |
|---|---|
| Uzorni kapacitet (l/min) | 628 L/min10.467 L/s |
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 465.8 L/min7.763 L/s |
| Slobodni protok zraka (m3/h)* | 27.95 m³/h7.764 dm³/s |
| Smanjenje glasnoće zvuka | No |
| Tip priključka | Universal |
| Bez ulja | No |
| Napon (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
| Nakon hlađenja | Yes |
| Međuhladnjak | Yes |
| Kotači | Yes |
| Filter s reduktorom pritiska | No |
| SKU | 360105 |
* The output efficiency (l/min) is an estimated value, dependent on factors such as the intake air pressure, temperature, and humidity.