Kompresor dvotlačni Black Pro B3800B 10 bar 3 KM/2.2 kW 289.3 l/min 150 l
Out of stock
SKU
360107
| Snaga motora (KS / kW) | 3.0 KS / 2.2 kW |
|---|---|
| Kapacitet vazdušnog spremnika (L) | 150 |
| Maksimalni pritisak (bar) | 10 |
| Uzorni kapacitet (l/min) | 390 L/min6.5 L/s |
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 289.3 L/min4.822 L/s |
| Napon (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418413328 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 67 kg |
| Dužina (mm) | 980 mm9.8 dm |
| Širina (mm) | 460 mm4.6 dm |
| Visina (mm) | 830 mm8.3 dm |
| Pogon | Pogon V-remenom |
| Pokretanje | Direktan |
| Snaga motora (KS / kW) | 3.0 KS / 2.2 kW |
| Tip pumpe | B3800B |
| Broj cilindara | 2 |
| Broj faza | 1 |
| Brzina pumpe (obr/min) | 1110 |
| Spremnik zraka | Yes |
| Kapacitet vazdušnog spremnika (L) | 150 |
| Galvanizirani spremnik | No |
| Opterećenje (rad/odmor %) | 50/50 |
|---|---|
| Maksimalni pritisak (bar) | 10 |
| Radni pritisak (bar) | 8 - 10 |
| Uzorni kapacitet (l/min) | 390 L/min6.5 L/s |
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 289.3 L/min4.822 L/s |
| Slobodni protok zraka (m3/h)* | 17.36 m³/h4.822 dm³/s |
| Smanjenje glasnoće zvuka | No |
| Tip priključka | Universal |
| Bez ulja | No |
| Napon (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
| Nakon hlađenja | Yes |
| Međuhladnjak | No |
| Kotači | Yes |
| Filter s reduktorom pritiska | No |
| SKU | 360107 |
* The output efficiency (l/min) is an estimated value, dependent on factors such as the intake air pressure, temperature, and humidity.