Kompresor s dva klipa LM 50-410 10 bar 3 KS/2.2 kW 328 l/min 50 l
Out of stock
| Snaga motora (KS / kW) | 3.0 KS / 2.2 kW |
|---|---|
| Kapacitet vazdušnog spremnika (L) | 50 |
| Maksimalni pritisak (bar) | 10 |
| Uzorni kapacitet (l/min) | 410 L/min6.833 L/s |
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 328 L/min5.467 L/s |
| Nivo buke na 0 m dB(A) | 93 |
| Napon (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
Dvotlačni kompresor LM 50-410 10 bar 3 KS/2.2 kW 328 l/min 50 l
Kompresor LM 50-410 iz grupe LM 410 je profesionalni uljni uređaj velike učinkovitosti, stvoren s ciljem intenzivnih građevinskih i radionica. Zahvaljujući snazi od 3 KS (2,2 kW), maksimalnom pritisku od 10 bara i učinkovitosti od 328 l/min, ovaj kompresor će se savršeno snaći u zadacima kao što su žbukanje, prskano bojenje i druge primjene koje zahtijevaju velike količine komprimiranog zraka.
Model LM 50-410 opremljen je dvotlačnom pumpom povećanog kapaciteta, koja radi pri sniženim okretajima od 1400 RPM, što osigurava veću trajnost i pouzdanost. Zahvaljujući radnom ciklusu od 50% - 50% (rad- odmor), kompresor je prilagođen za intenzivnu upotrebu. Direktni pogon povećava učinkovitost rada i olakšava servisiranje, a uljno podmazivanje pokretnih dijelova produžava vijek trajanja uređaja.
Spremnik od 50 litara osigurava neprekidan pristup komprimiranom zraku tijekom intenzivnog rada, a razina buke od 93 dB(A) čini da je uređaj relativno tih u svojoj klasi. Kompresor radi na napajanju od 230V, što omogućuje korištenje u standardnim električnim instalacijama.
Najvažnije značajke proizvoda:
- Visoka učinkovitost: Maksimalni tlak od 10 bara i učinkovitost od 328 l/min omogućuju realizaciju zahtjevnih pneumatskih zadataka.
- Dvotlačna pumpa: Sniženi okretaji (1400 RPM) i radni ciklus od 50% - 50% osiguravaju trajnost i pouzdanost pri intenzivnoj upotrebi.
- Mobilnost: Spremnik od 50 litara i lakoća transporta čine ga idealnim izborom za gradilišta i radionice.
- Direktni pogon: Olakšava rad i servisiranje, povećavajući učinkovitost rada.
- Uljno podmazivanje: Povećava glatkoću rada i produžava vijek trajanja pokretnih dijelova.
Kompresor LM 50-410 je učinkovit i pouzdan uređaj namijenjen profesionalcima koji traže opremu za intenzivnu upotrebu. Zahvaljujući čvrstoj konstrukciji i visokoj učinkovitosti, idealno je rješenje za zadatke koji zahtijevaju velike količine komprimiranog zraka.

| EAN | 8712418320831 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 65 kg |
| Dužina (mm) | 900 mm9 dm |
| Širina (mm) | 370 mm3.7 dm |
| Visina (mm) | 700 mm7 dm |
| Pogon | Direktno pogonjen 1:1 |
| Pokretanje | Direktan |
| Snaga motora (KS / kW) | 3.0 KS / 2.2 kW |
| Broj cilindara | 2 |
| Broj faza | 1 |
| Brzina pumpe (obr/min) | 1400 |
| Spremnik zraka | Yes |
| Kapacitet vazdušnog spremnika (L) | 50 |
| Galvanizirani spremnik | No |
| Opterećenje (rad/odmor %) | 50/50 |
| Maksimalni pritisak (bar) | 10 |
| Minimalni radni pritisak (bar) | 8 bar |
| Uzorni kapacitet (l/min) | 410 L/min6.833 L/s |
|---|---|
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 328 L/min5.467 L/s |
| Slobodni protok zraka (m3/h)* | 19.68 m³/h5.467 dm³/s |
| Nivo buke na 0 m dB(A) | 93 |
| Nivo buke na 4 m (dB(A)) | 73 |
| Nivo buke na 7 m (dB(A)) | 68 |
| Smanjenje glasnoće zvuka | No |
| Tip priključka | Universal |
| Glavni priključak za zrak (") | 1/4 |
| Broj smanjivih zračnih priključaka | 1 |
| Bez ulja | No |
| Napon (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
| Nakon hlađenja | No |
| Međuhladnjak | No |
| Kotači | Yes |
| Filter s reduktorom pritiska | No |
| SKU | 36603 |