Kompresor Tlačni HL 340-90 + Mini Kompresor 12V za 1kn
Out of stock
| Snaga motora (KS / kW) | 3.0 KS / 2.2 kW |
|---|---|
| Kapacitet vazdušnog spremnika (L) | 90 |
| Maksimalni pritisak (bar) | 10 |
| Uzorni kapacitet (l/min) | 340 L/min5.667 L/s |
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 272 L/min4.533 L/s |
| Napon (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
Serija HL - za kućne majstore
HL 340-90 Pro s snagom od 3 KS i učinkom od 272 l/min idealno je rješenje za razne primjene u kućanstvu. Kompresor će se odlično pokazati prilikom ispuhavanja uređaja, bojenja sitnih dijelova, pumpanja guma itd. Unatoč kućnoj namjeni, ovo je najprofesionalniji mobilni kompresor u svojoj klasi.

Praktičan i ekonomičan
Željeli smo da kompresor HL 340-90 ne stvara probleme tijekom transporta na mjesto rada. Opremljen je ugodnom drškom i dva kotača. Također smo smanjili potrošnju električne energije. Kompresor može raditi pri standardnom naponu od 230 V/50Hz.
Mini Kompresor za 1 kn
U paketu s kompresorom nudimo 12V kompresor s utikačem za auto upaljač. Od sada se nećete morati brinuti o probušenoj gumi u automobilu, jer će Mini Kompresor Airpress lako nadopuniti zrak. Kompresor generira 6.9 bara, teži samo 1.3 kg, a njegove dimenzije ne prelaze 17 cm u dužinu.


Priključci u paketu
Uz kompresor uključujemo tri najpopularnija priključka - za puhanje lopti, madraca te ispuhavanje. Želimo da naši proizvodi budu spremni za korištenje odmah nakon vađenja iz kutije. Dodatna prednost kompresora je ugrađena svjetiljka, koja će sigurno biti od pomoći kad padne mrak i kad guma izgubi zrak.
| EAN | 008712418169546 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Snaga motora (KS / kW) | 3.0 KS / 2.2 kW |
| Broj cilindara | 2 |
| Broj faza | 1 |
| Brzina pumpe (obr/min) | 1400 |
| Spremnik zraka | No |
| Kapacitet vazdušnog spremnika (L) | 90 |
| Galvanizirani spremnik | No |
| Opterećenje (rad/odmor %) | 30/70 |
| Maksimalni pritisak (bar) | 10 |
| Minimalni radni pritisak (bar) | 8 bar |
| Uzorni kapacitet (l/min) | 340 L/min5.667 L/s |
|---|---|
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 272 L/min4.533 L/s |
| Slobodni protok zraka (m3/h)* | 16.32 m³/h4.533 dm³/s |
| Smanjenje glasnoće zvuka | No |
| Bez ulja | No |
| Napon (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
| Nakon hlađenja | No |
| Međuhladnjak | No |
| Kotači | No |
| Filter s reduktorom pritiska | No |
| SKU | 36844-E-set |