Kompresor vertikalni Specair HLV 275-50 8 bar 2 KS/1.5 kW 206 l/min 50 l
Out of stock
SKU
36853
| Snaga motora (KS / kW) | 2.0 KS / 1.5 kW |
|---|---|
| Kapacitet vazdušnog spremnika (L) | 50 |
| Maksimalni pritisak (bar) | 8 |
| Uzorni kapacitet (l/min) | 206 L/min3.433 L/s |
| Napon (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418362596 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 35 kg |
| Dužina (mm) | 420 mm4.2 dm |
| Širina (mm) | 390 mm3.9 dm |
| Visina (mm) | 950 mm9.5 dm |
| Pogon | Direktno pogonjen 1:1 |
| Pokretanje | Direktan |
| Snaga motora (KS / kW) | 2.0 KS / 1.5 kW |
| Broj cilindara | 1 |
| Broj faza | 1 |
| Brzina pumpe (obr/min) | 2850 |
| Spremnik zraka | Yes |
| Kapacitet vazdušnog spremnika (L) | 50 |
| Galvanizirani spremnik | No |
|---|---|
| Opterećenje (rad/odmor %) | 30/70 |
| Maksimalni pritisak (bar) | 8 |
| Uzorni kapacitet (l/min) | 206 L/min3.433 L/s |
| Smanjenje glasnoće zvuka | No |
| Tip priključka | Universal |
| Broj smanjivih zračnih priključaka | 1 |
| Bez ulja | No |
| Napon (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
| Nakon hlađenja | No |
| Međuhladnjak | No |
| Kotači | Yes |
| Filter s reduktorom pritiska | No |
| SKU | 36853 |
* The output efficiency (l/min) is an estimated value, dependent on factors such as the intake air pressure, temperature, and humidity.