Kompresor vijčani APS 15 IVR Combi Dry X 10 bar 15 KS/11 kW 630-1680 l/min 500 l
Out of stock
SKU
369213-IVR-P
| Snaga motora (KS / kW) | 15.0 KS / 11.0 kW |
|---|---|
| Varijabilna brzina (IVR) | Yes |
| Brzina pumpe (obr/min) | 900 - 1960 |
| Spremnik zraka | Yes |
| Sušilo | Da |
| Maksimalni pritisak (bar) | 10 |
| Minimalni protok zraka (l/min) | 630 L/min10.5 L/s |
| Minimalni protok zraka (m3/h) | 37.8 m³/h10.5 dm³/s |
| Maksimalni protok zraka (l/min) | 1,680 L/min28 L/s |
| Maksimalni protok zraka (m3/h) | 100.8 m³/h1.68 m³/min |
| Napon (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418433043 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 520 kg |
| Dužina (mm) | 1,902 mm1.902 m |
| Širina (mm) | 820 mm8.2 dm |
| Visina (mm) | 1,905 mm1.905 m |
| Pogon | Direktno pogonjen 1:1 |
| Pokretanje | Inverter |
| Tip motora | PM |
| Snaga motora (KS / kW) | 15.0 KS / 11.0 kW |
| Klasa energetske efikasnosti motora | IE4 |
| Broj faza | 1 |
| Varijabilna brzina (IVR) | Yes |
| Brzina pumpe (obr/min) | 900 - 1960 |
| Upravljačka ploča | MAM-6080 |
| Dostupni jezici | Holandski, Poljski, Njemački, Engleski |
| Spremnik zraka | Yes |
| Kapacitet vazdušnog spremnika (L) | 500 |
| Galvanizirani spremnik | No |
| Sušilo | Da |
|---|---|
| Zapremina rashladnog zraka (m3/h) | 7,000 m³/h1.944 m³/s |
| Opterećenje (rad/odmor %) | 100/0 |
| Maksimalni pritisak (bar) | 10 |
| Minimalni radni pritisak (bar) | 6 bar |
| Besplatna isporuka zraka pri 7 bara (l/min) | 1,680 L/min28 L/s |
| Slobodni protok zraka pri 8 bara (l/min) | 1,590 L/min26.5 L/s |
| Slobodni protok zraka pri 9,5 bara (l/min) | 1,450 L/min24.167 L/s |
| Minimalni protok zraka (l/min) | 630 L/min10.5 L/s |
| Minimalni protok zraka (m3/h) | 37.8 m³/h10.5 dm³/s |
| Maksimalni protok zraka (l/min) | 1,680 L/min28 L/s |
| Maksimalni protok zraka (m3/h) | 100.8 m³/h1.68 m³/min |
| Nivo buke na 0 m dB(A) | 63 |
| Nivo buke na 4 m (dB(A)) | 43 |
| Glavni priključak za zrak (") | 1 |
| Bez ulja | No |
| Kapacitet ulja (L) | 10 |
| Napon (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
| SKU | 369213-IVR-P |
* The output efficiency (l/min) is an estimated value, dependent on factors such as the intake air pressure, temperature, and humidity.