Kompresor vijčani APS 50BD Suhi 7.5 bar 50 KS/37 kW 6120 l/min
Out of stock
| Snaga motora (KS / kW) | 50.0 KS / 37.0 kW |
|---|---|
| Varijabilna brzina (IVR) | No |
| Spremnik zraka | No |
| Sušilo | Da |
| Maksimalni pritisak (bar) | 7.5 |
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 6,120 L/min102 L/s |
| Slobodni protok zraka (m3/h)* | 367.2 m³/h6.12 m³/min |
| Napon (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
Vijčani kompresor APS 50BD Dry 7.5 bar 50 KS/37 kW 6120 l/min
APS 50BD Dry je napredni vijčani kompresor s ugrađenim sušionikom za hladni zrak, stvoren s ciljem zadovoljavanja zahtjeva industrijskih aplikacija. Pruža maksimalnu učinkovitost od 6120 l/min pri radnom tlaku od 7,5 bara, jamčeći pouzdanu i stabilnu opskrbu komprimiranim zrakom najviše kvalitete.
Moderni dizajn serije APS-BD Dry
Kompresor APS 50BD Dry kombinira čvrstu konstrukciju s naprednom tehnologijom koja jamči pouzdanost i jednostavnost korištenja. Ugrađeni sušionik za hladni zrak eliminira vlagu, isporučujući zrak klase 1.4.1 u skladu s normom ISO 8573-1. To je idealan izbor za instalacije koje zahtijevaju najkvalitetniji komprimirani zrak.
- Direktan pogon s zupčastom prijenosom: Osigurava maksimalan prijenos snage i eliminira gubitke energije, povećavajući efikasnost rada.
- Integrirani sušionik hladnim zrakom: Jamči eliminaciju vlage, što povećava trajnost i pouzdanost alata i pneumatskih strojeva.
- Motor klase IE3: Energetski učinkovit i izdržljiv, dizajniran za rad u kontinuiranom načinu u zahtjevnim industrijskim okruženjima.
- Kontroler ES 4000 Standard: Omogućuje praćenje radnih parametara u stvarnom vremenu i optimizaciju troškova održavanja.
- Sustav hlađenja: Učinkovito uklanja toplinu, produžujući životni vijek ključnih komponenti i osiguravajući pouzdanost rada.
- Modul za pokretanje zvijezda-trokut: Štiti električnu mrežu i motor od preopterećenja tijekom pokretanja, osiguravajući glatko i sigurno djelovanje.
Učinkovitost i kvaliteta zraka
Kompresor APS 50BD Dry nudi impresivnu učinkovitost od 6120 l/min pri radnom tlaku od 7,5 bara. Zahvaljujući ugrađenom sušioniku, eliminuje potrebu za korištenjem vanjskih sustava za pročišćavanje zraka, što pojednostavljuje instalaciju i smanjuje operativne troškove. To je pouzdano rješenje za industriju, gdje kvaliteta i stabilnost komprimiranog zraka imaju ključnu važnost.
Tehnička specifikacija:
- Raspon radnog tlaka: 7,5 bara
- Snaga motora: 50 KS / 37 kW
- Protok zraka: 6120 l/min
- Vrsta pogona: Direktan s zupčastom prijenosom
- Kontroler: ES 4000 Standard
- Razina buke: 71 dB(A)
Jamstvo na vijčane kompresore
Naši vijčani kompresori dolaze s standardnim 3-godišnjim jamstvom, s mogućnošću produženja na 48 ili 60 mjeseci. Ovo rješenje osigurava dugoročnu zaštitu ključnih komponenti i pouzdanost u radu.
Svestranost i učinkovitost
Kompresor APS 50BD Dry dizajniran je s razmatranjem širokog spektra industrijskih primjena. Njegova kompaktna konstrukcija i niski nivo buke omogućuju instalaciju blizu radnih mjesta, povećavajući udobnost korisnika. Energetski učinkovita rješenja i izdržljive komponente osiguravaju dugotrajnu i bezproblematčnu uporabu.
Kompleksna podrška industriji
Odabir modela APS 50BD Dry je investicija u kvalitetu i pouzdanost. Zahvaljujući naprednim tehnologijama i visokokvalitetnim komponentama, uređaj ispunjava očekivanja najzahtjevnijih korisnika. To je idealno rješenje za tvrtke koje traže učinkovite i trajne sustave komprimiranog zraka.

| EAN | 8712418392722 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 744 kg |
| Dužina (mm) | 1,810 mm1.81 m |
| Širina (mm) | 830 mm8.3 dm |
| Visina (mm) | 1,555 mm1.555 m |
| Pogon | Menjač |
| Pokretanje | Y-? |
| Tip motora | AC |
| Snaga motora (KS / kW) | 50.0 KS / 37.0 kW |
| Klasa energetske efikasnosti motora | IE3 |
| Kompresorska glava | C80 |
| Broj faza | 1 |
| Varijabilna brzina (IVR) | No |
| Upravljačka ploča | ES 4000 STANDARD |
| Spremnik zraka | No |
| Galvanizirani spremnik | No |
|---|---|
| Sušilo | Da |
| Napon sušila (V) | 230 |
| Zapremina rashladnog zraka (m3/h) | 4,800 m³/h1.333 m³/s |
| Opterećenje (rad/odmor %) | 100/0 |
| Maksimalni pritisak (bar) | 7.5 |
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 6,120 L/min102 L/s |
| Slobodni protok zraka (m3/h)* | 367.2 m³/h6.12 m³/min |
| Nivo buke na 0 m dB(A) | 71 |
| Nivo buke na 4 m (dB(A)) | 51 |
| Glavni priključak za zrak (") | 1 1/4 |
| Bez ulja | No |
| Napon (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
| Napojni kabel | 4 x 35 mm2 |
| SKU | 36450-BDX-7.5 |