Kompresor vijčani APS 7.5 Combi Dry X 10 bar 7.5 KM/ 5.5 kW 690 l/min 500 l
Out of stock
SKU
369958-P
| Snaga motora (KS / kW) | 7,5 KS / 5,5 kW |
|---|---|
| Varijabilna brzina (IVR) | No |
| Brzina pumpe (obr/min) | 2940 |
| Spremnik zraka | Yes |
| Sušilo | Da |
| Maksimalni pritisak (bar) | 10 |
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 690 L/min11.5 L/s |
| Slobodni protok zraka (m3/h)* | 41.4 m³/h11.5 dm³/s |
| Napon (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418433074 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 405 kg |
| Dužina (mm) | 1,902 mm1.902 m |
| Širina (mm) | 620 mm6.2 dm |
| Visina (mm) | 1,680 mm1.68 m |
| Pogon | Direktno pogonjen 1:1 |
| Pokretanje | Y-? |
| Tip motora | AM |
| Snaga motora (KS / kW) | 7,5 KS / 5,5 kW |
| Klasa energetske efikasnosti motora | IE4 |
| Broj faza | 1 |
| Varijabilna brzina (IVR) | No |
| Brzina pumpe (obr/min) | 2940 |
| Upravljačka ploča | MAM-860 |
| Dostupni jezici | Holandski, Poljski, Engleski |
| Spremnik zraka | Yes |
|---|---|
| Kapacitet vazdušnog spremnika (L) | 500 |
| Galvanizirani spremnik | No |
| Sušilo | Da |
| Zapremina rashladnog zraka (m3/h) | 3,000 m³/h50 m³/min |
| Opterećenje (rad/odmor %) | 100/0 |
| Maksimalni pritisak (bar) | 10 |
| Minimalni radni pritisak (bar) | 6 bar |
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 690 L/min11.5 L/s |
| Slobodni protok zraka (m3/h)* | 41.4 m³/h11.5 dm³/s |
| Nivo buke na 0 m dB(A) | 63 |
| Nivo buke na 4 m (dB(A)) | 43 |
| Glavni priključak za zrak (") | 3/4 |
| Bez ulja | No |
| Napon (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
| SKU | 369958-P |
* The output efficiency (l/min) is an estimated value, dependent on factors such as the intake air pressure, temperature, and humidity.