Kompresor vijčani APS 7 Basic i-Combi Dry 10 bar 7.5 KM/5.5 kW 780 l/min 200 l s adsorpcijskim filtracijskim setom OFAG4
Out of stock
SKU
362957I
| Snaga motora (KS / kW) | 7,5 KS / 5,5 kW |
|---|---|
| Varijabilna brzina (IVR) | No |
| Spremnik zraka | Yes |
| Sušilo | Da |
| Maksimalni pritisak (bar) | 10 |
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 780 L/min13 L/s |
| Slobodni protok zraka (m3/h)* | 46.8 m³/h13 dm³/s |
| Napon (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418421156 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 210 kg |
| Dužina (mm) | 1,430 mm1.43 m |
| Širina (mm) | 600 mm6 dm |
| Visina (mm) | 1,260 mm1.26 m |
| Pogon | Pogon V-remenom |
| Pokretanje | Y-? |
| Tip motora | AC |
| Snaga motora (KS / kW) | 7,5 KS / 5,5 kW |
| Klasa energetske efikasnosti motora | IE3 |
| Kompresorska glava | C43 |
| Broj faza | 1 |
| Varijabilna brzina (IVR) | No |
| Upravljačka ploča | UKLJUČI/ISKLJUČI |
| Spremnik zraka | Yes |
| Kapacitet vazdušnog spremnika (L) | 200 |
| Galvanizirani spremnik | No |
| Sušilo | Da |
| Napon sušila (V) | 230 |
| Opterećenje (rad/odmor %) | 100/0 |
|---|---|
| Maksimalni pritisak (bar) | 10 |
| Minimalni radni pritisak (bar) | 8 bar |
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 780 L/min13 L/s |
| Slobodni protok zraka (m3/h)* | 46.8 m³/h13 dm³/s |
| Nivo buke na 0 m dB(A) | 66 |
| Nivo buke na 4 m (dB(A)) | 46 |
| Glavni priključak za zrak (") | 3/8", 1/2" |
| Bez ulja | No |
| Kapacitet ulja (L) | 3.20 |
| Napon (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
| Autoregulacija praznog hoda | Da |
| Nominalna vrijednost protoka ulaza (l/min) | 600 L/min10 L/s |
| Nominalni protok na ulazu (Nm3/h) | 36 m³/h10 dm³/s |
| Potrošnja za regeneraciju (l/min) | 81.83 L/min1.364 L/s |
| Predfilter (tip) | P filter - 3 µm, Ciklon filter, S filter - 0,01 µm |
| Postfilter (tip) | R filter - 1 µm |
| Sadržaj ostatka ulja (mg/m3) | <0.005 |
| Rosni tačkasti pritisak (°C) | -20 / -25 |
| SKU | 362957I |
* The output efficiency (l/min) is an estimated value, dependent on factors such as the intake air pressure, temperature, and humidity.