Kompresor vijčasti APS 35BD 8 bar 35 KM/26 kW 4300 l/min
Out of stock
SKU
36435-BD-8
| Snaga motora (KS / kW) | 35.0 KS / 26.0 kW |
|---|---|
| Varijabilna brzina (IVR) | No |
| Spremnik zraka | No |
| Sušilo | Ne |
| Maksimalni pritisak (bar) | 8 |
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 4,300 L/min71.667 L/s |
| Slobodni protok zraka (m3/h)* | 258 m³/h4.3 m³/min |
| Napon (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418369731 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 460 kg |
| Dužina (mm) | 1,320 mm1.32 m |
| Širina (mm) | 830 mm8.3 dm |
| Visina (mm) | 1,555 mm1.555 m |
| Pogon | Menjač |
| Pokretanje | Y-? |
| Tip motora | AC |
| Snaga motora (KS / kW) | 35.0 KS / 26.0 kW |
| Klasa energetske efikasnosti motora | IE3 |
| Kompresorska glava | C80 |
| Broj faza | 1 |
| Varijabilna brzina (IVR) | No |
| Upravljačka ploča | ES 4000 STANDARD |
| Spremnik zraka | No |
| Galvanizirani spremnik | No |
|---|---|
| Sušilo | Ne |
| Opterećenje (rad/odmor %) | 100/0 |
| Maksimalni pritisak (bar) | 8 |
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 4,300 L/min71.667 L/s |
| Slobodni protok zraka (m3/h)* | 258 m³/h4.3 m³/min |
| Nivo buke na 0 m dB(A) | 69 |
| Nivo buke na 4 m (dB(A)) | 49 |
| Glavni priključak za zrak (") | 1 |
| Minimalna temperatura okoline (°C) | 4 |
| Maksimalna temperatura okoline (°C) | 46 |
| Bez ulja | No |
| Kapacitet ulja (L) | 12.40 |
| Napon (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
| SKU | 36435-BD-8 |
* The output efficiency (l/min) is an estimated value, dependent on factors such as the intake air pressure, temperature, and humidity.