Kompresor vijčni APS 40BD 13 bar 40 KM/30 kW 4000 l/min
Out of stock
| Snaga motora (KS / kW) | 40.0 KS / 30.0 kW |
|---|---|
| Varijabilna brzina (IVR) | No |
| Spremnik zraka | No |
| Sušilo | Ne |
| Maksimalni pritisak (bar) | 13 |
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 4,000 L/min66.667 L/s |
| Slobodni protok zraka (m3/h)* | 240 m³/h4 m³/min |
| Napon (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
Screw compressor APS 40BD 13 bar 40 HP/30 kW 4000 l/min
APS 40BD je pouzdan vijčasti kompresor koji je stvoren za zahtjevne industrijske aplikacije. Pruža maksimalnu učinkovitost od 4000 l/min na radnom tlaku od 13 bar, osiguravajući stabilnu i učinkovitu isporuku komprimiranog zraka u primjenama koje zahtijevaju visoki tlak.
Napredna konstrukcija serije APS-BD
Model APS 40BD kombinira čvrstu konstrukciju s inovativnom tehnologijom, nudeći pouzdanost i učinkovitost u teškim industrijskim uvjetima. Dizajniran je za intenzivan rad, minimizirajući troškove rada korištenjem modernih tehničkih rješenja.
- Izravni pogon s zupčastim prijenosom: Osigurava maksimalan prijenos snage i eliminira gubitke energije, što povećava stabilnost radnih parametara.
- Motor klase IE3: Energetski učinkovit, visoko učinkovit i dizajniran za kontinuirani rad u zahtjevnim industrijskim uvjetima.
- Komprimirajući modul: Visoko učinkoviti vijčasti modul prilagođen za aplikacije koje zahtijevaju radni tlak od 13 bar.
- Kontroler ES 4000 Standard: Omogućuje precizno praćenje radnih parametara i optimizaciju troškova rada.
- Sustav hlađenja: Učinkovito uklanja toplinu, produžujući vijek trajanja ključnih komponenti i osiguravajući pouzdanost rada.
- Modul pokretanja zvijezda-trokut: štiti električnu mrežu i motor od preopterećenja prilikom pokretanja, osiguravajući siguran i glatki rad uređaja.
Učinkovitost i pouzdanost
Kompresor APS 40BD nudi učinkovitost od 4000 l/min na radnom tlaku od 13 bar, što ga čini idealnim rješenjem za opskrbu pneumatskih alata, industrijskih strojeva i instalacija koje zahtijevaju visoki tlak zraka. Čvrsta konstrukcija i napredna tehnologija jamče stabilnost radnih parametara i niske operativne troškove.
Tehnička specifikacija:
- Raspon radnog tlaka: 13 bar
- Snaga motora: 40 HP / 30 kW
- Protok zraka: 4000 l/min
- Vrsta pogona: Izravni s zupčastim prijenosom
- Kontroler: ES 4000 Standard
- Razina buke: 70 dB(A)
Jamstvo na vijčaste kompresore
Naši vijčasti kompresori dolaze s standardnim 3-godišnjim jamstvom, s mogućnošću produljenja na 48 ili 60 mjeseci. Ovo rješenje jamči dugotrajnu zaštitu ključnih komponenti i pouzdanost u radu.
Svestranost i učinkovitost
APS 40BD je uređaj koji se savršeno uklapa u širok spektar industrijskih primjena. Kompaktna konstrukcija i niska razina buke omogućuju instalaciju u blizini radnih mjesta, što povećava udobnost korištenja. Energetski učinkovita rješenja i trajne komponente jamče dugotrajnu i pouzdanu eksploataciju.
Sveobuhvatna podrška industriji
Odabir modela APS 40BD predstavlja ulaganje u kvalitetu i pouzdanost. Zahvaljujući upotrebi visokokvalitetnih komponenti, napredne tehnologije i promišljenog dizajna, uređaj ispunjava očekivanja čak i najzahtjevnijih korisnika. To je idealno rješenje za tvrtke koje traže učinkovite i trajne sustave komprimiranog zraka.

| EAN | 8712418391398 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 532 kg |
| Dužina (mm) | 1,320 mm1.32 m |
| Širina (mm) | 830 mm8.3 dm |
| Visina (mm) | 1,555 mm1.555 m |
| Pogon | Menjač |
| Pokretanje | Y-? |
| Tip motora | AC |
| Snaga motora (KS / kW) | 40.0 KS / 30.0 kW |
| Klasa energetske efikasnosti motora | IE3 |
| Kompresorska glava | C80 |
| Broj faza | 1 |
| Varijabilna brzina (IVR) | No |
| Upravljačka ploča | ES 4000 STANDARD |
| Spremnik zraka | No |
| Galvanizirani spremnik | No |
|---|---|
| Sušilo | Ne |
| Opterećenje (rad/odmor %) | 100/0 |
| Maksimalni pritisak (bar) | 13 |
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 4,000 L/min66.667 L/s |
| Slobodni protok zraka (m3/h)* | 240 m³/h4 m³/min |
| Nivo buke na 0 m dB(A) | 70 |
| Nivo buke na 4 m (dB(A)) | 50 |
| Glavni priključak za zrak (") | 1 1/4 |
| Minimalna temperatura okoline (°C) | 4 |
| Maksimalna temperatura okoline (°C) | 46 |
| Bez ulja | No |
| Kapacitet ulja (L) | 18.50 |
| Napon (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
| Napojni kabel | 4 x 25 mm2 |
| SKU | 36440-BD-13 |