Mali bezuljni kompresor za prtljagu HLO 180 8 bar 1.5 KM/ 1.1 kW 150 l/min + set pribora
Out of stock
Mali bezuljni kompresor u torbi HLO 180 8 bar 1.5 KM/ 1.1 kW 150 l/min + set dodataka je mobilni uređaj izuzetne svestranosti. Sa maksimalnim pritiskom od 8 bara, snagom od 1.5 KM/1.1 kW i kapacitetom od 150 l/min, savršeno je prikladan za pumpanje guma, dušeka ili lopti. Kompaktna konstrukcija u obliku torbe čini uređaj pogodnim za transport, a ugrađeni dodaci, kao što su vazdušni crevo, manometar i set adaptera, omogućavaju brzo i lako korišćenje u svim uslovima.
| Snaga motora (KS / kW) | 1,5 KS / 1,1 kW |
|---|---|
| Maksimalni pritisak (bar) | 8 |
| Uzorni kapacitet (l/min) | 180 L/min3 L/s |
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 150 L/min2.5 L/s |
| Nivo buke na 0 m dB(A) | 97 |
| Napon (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418435214 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 5.4 kg |
| Pogon | Direktno pogonjen 1:1 |
| Pokretanje | Direktan |
| Snaga motora (KS / kW) | 1,5 KS / 1,1 kW |
| Broj cilindara | 1 |
| Broj faza | 1 |
| Spremnik zraka | No |
| Galvanizirani spremnik | No |
| Opterećenje (rad/odmor %) | 20/80 |
| Maksimalni pritisak (bar) | 8 |
| Uzorni kapacitet (l/min) | 180 L/min3 L/s |
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 150 L/min2.5 L/s |
| Slobodni protok zraka (m3/h)* | 9 m³/h2.5 dm³/s |
|---|---|
| Nivo buke na 0 m dB(A) | 97 |
| Nivo buke na 4 m (dB(A)) | 77 |
| Nivo buke na 7 m (dB(A)) | 72 |
| Smanjenje glasnoće zvuka | No |
| Tip priključka | Priključak za crijevo |
| Bez ulja | Yes |
| Napon (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
| Nakon hlađenja | No |
| Međuhladnjak | No |
| Kotači | No |
| Filter s reduktorom pritiska | No |
| SKU | 36942 |