Mali kompresor H 185-6 + set pneumatskih pribora
Out of stock
Mali kompresor H 185-6 + set pneumatskih dodataka od Airpress je mobilni uređaj idealan za radove u vrtu i kod kuće. Pruža efikasnost od 82,3 l/min i pritisak od 8 bara, što ga čini savršenim za napumpavanje guma, dušeka ili napajanje pneumatskih alata. Zahvaljujući podmazivanju uljem obezbeđuje dugovečnost, a brzo priključivanje vazduha olakšava brzo povezivanje dodataka. U setu se nalaze neophodni dodaci, što ga čini sveobuhvatnim rešenjem za osnovne radove.
| Snaga motora (KS / kW) | 1,5 KS / 1,1 kW |
|---|---|
| Kapacitet vazdušnog spremnika (L) | 6 |
| Maksimalni pritisak (bar) | 8 |
| Uzorni kapacitet (l/min) | 122 L/min2.033 L/s |
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 82.3 L/min1.372 L/s |
| Nivo buke na 0 m dB(A) | 80 |
| Napon (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 08712418019094 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 16 kg |
| Dužina (mm) | 500 mm5 dm |
| Širina (mm) | 240 mm2.4 dm |
| Visina (mm) | 470 mm4.7 dm |
| Pogon | Direktno pogonjen 1:1 |
| Pokretanje | Direktan |
| Snaga motora (KS / kW) | 1,5 KS / 1,1 kW |
| Broj cilindara | 1 |
| Broj faza | 1 |
| Brzina pumpe (obr/min) | 2850 |
| Spremnik zraka | Yes |
| Kapacitet vazdušnog spremnika (L) | 6 |
| Galvanizirani spremnik | No |
| Opterećenje (rad/odmor %) | 30/70 |
| Maksimalni pritisak (bar) | 8 |
| Minimalni radni pritisak (bar) | 6 bar |
| Uzorni kapacitet (l/min) | 122 L/min2.033 L/s |
|---|---|
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 82.3 L/min1.372 L/s |
| Slobodni protok zraka (m3/h)* | 4.94 m³/h1.372 dm³/s |
| Nivo buke na 0 m dB(A) | 80 |
| Nivo buke na 4 m (dB(A)) | 60 |
| Nivo buke na 7 m (dB(A)) | 55 |
| Smanjenje glasnoće zvuka | No |
| Tip priključka | Universal |
| Glavni priključak za zrak (") | 1/4 |
| Broj smanjivih zračnih priključaka | 1 |
| Bez ulja | No |
| Napon (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
| Nakon hlađenja | No |
| Međuhladnjak | No |
| Kotači | No |
| Filter s reduktorom pritiska | No |
| SKU | 36546-4300027 |