Mikroprocesorski upravljač AirVision One - za kompresor snage do 30 KS
Out of stock
SKU
3690002
Dedicated for compressors up to 30 HP.
| Maksimalna snaga motora (kW) | 22 |
|---|---|
| Broj kompresora podržanih u mrežnom načinu rada (kom) | 4 |
| Dostupni jezici | Holandski, Poljski, Njemački, Francuski, Španski, Engleski, Ruski |
| Radna temperatura (°C) | - 15 / + 50 |
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418422443 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Količina u kutiji (kom.) | 1 |
| Težina (kg) | 0.47 kg470 g |
| Dužina (mm) | 176 mm1.76 dm |
| Širina (mm) | 38 mm3.8 cm |
| Visina (mm) | 106 mm1.06 dm |
| Analogni ulazi koji podržavaju senzore 4-20 mA (kom) | 2 |
| Analogni ulazi za rad s transformatorom struje (kom) | 1 |
| Digitalni relejni izlazi (kom) | 7 |
| RTD temperaturni ulazi (broj) | 2 |
| Digitalni ulazi za podršku senzorima ili binarnim signalima (broj) | 6 |
| Digitalni relejni izlazi sa zajedničkim potencijalom (kom) | 3 |
| Digitalni relejni izlazi sa nezavisnim potencijalom (kom) | 3 |
| Relevani digitalni izlazi NO/NC sa nezavisnim potencijalom (kom) | 1 |
| Rezolucija | 480 x 320 |
| Boja ekrana | Yes |
| Dodirni ekran | No |
| Dijagonala ekrana (") | 3.5 in3.5 in |
|---|---|
| Maksimalna snaga motora (kW) | 22 |
| Rad sa kompresorima s direktnim pokretanjem | Yes |
| Surađuje sa kompresorima sa Y-? pokretanjem | Yes |
| Surađuje s kompresorima s inverterom | Yes |
| USB utičnice (kom) | 1 |
| Ethernet priključci (kom) | 1 |
| Mogućnost zakazivanja rada s podjelom događaja na ciklične i jednokratne događaje | Yes |
| Broj događaja koji se mogu definirati (kom) | 5 |
| Način daljinskog upravljanja | Yes |
| Broj kompresora podržanih u mrežnom načinu rada (kom) | 4 |
| Mod rada mreže | Yes |
| Dostupni jezici | Holandski, Poljski, Njemački, Francuski, Španski, Engleski, Ruski |
| Radna temperatura (°C) | - 15 / + 50 |
| Ugrađeni web server | Yes |
| EMC imunitet | Yes |
| SKU | 3690002 |