Pistol za održavanje (fleksibilan)
Out of stock
SKU
45199
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
Opremljen s fleksibilnom završetkom za zatvorene profile
| EAN | 8712418194067 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 0.38 kg380 g |
| Bruto težina (kg) | 0.3 kg300 g |
| Dužina (mm) | 200 mm2 dm |
| Širina (mm) | 275 mm2.75 dm |
| Visina (mm) | 60 mm6 cm |
|---|---|
| Materijal | Legura aluminija, plastika, bakar, željezo |
| Povez za zrak (") | 1/4 |
| Radni pritisak (bar) | 6.5 |
| SKU | 45199 |