Pneumatska nailer za nokte 25-64 mm + komplet pribora
Out of stock
SKU
45438-5
| Radni pritisak (bar) | 6.5-7 |
|---|---|
| Potrošnja zraka (l/pucanj) | 3 |
| Povez za zrak (") | 1/4 |
| Kapacitet čavala | 100 |
| Glavica čavla | 2,7 mm |
| Dužina čavla (mm) | 64 |
| Širina čavla (mm) | 1,6 mm |
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
Ova pištolj za nokte (model 45438-5) ima kapacitet od 100 noktiju i prikladan je za nokte dužine od 20 do 64 mm. Pištolj za nokte je izuzetno pogodan za teže unutarnje radove, poput rešetki za stropove, laganih oplata, vrata, podova, OSB ploča, ormarića itd. Pištolj za nokte ima podešavanje dubine, tako da nokti ne prodire, kada se koriste za tanke ili meke materijale. Pištolj za zabijanje noktiju opremljen je podesivim kotačićem za ispuštanje zraka tijekom korištenja i ima gumeni rukohvat koji osigurava čvrsto hvatanje. Osim toga, gumeni rukohvat osigurava kretanje smrznutog komprimiranog zraka. Pištolj za nokte opremljen je zaštitom (da spriječi neočekivano labavljenje noktiju). Pištolj za nokte ima čelični rukohvat za prolaz (sprečava oštećenje žice u aluminiju pištolja za nokte), opremljen je zaštitnom gumom kako bi se spriječila ogrebotina na materijalu, a punjač pokazuje koliko je noktiju još dostupno. Ovaj pištolj za nokte isporučuje se u čvrstoj kutiji s dodacima i jasnim uputama. Pištolj za nokte teži 1,6 kg i radi pod maksimalnim pritiskom od 6,5 / 7 bara.
| EAN | 8712418222203 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 1.6 kg |
| Radni pritisak (bar) | 6.5-7 |
| Potrošnja zraka (l/pucanj) | 3 |
| Povez za zrak (") | 1/4 |
| Kapacitet čavala | 100 |
|---|---|
| Glavica čavla | 2,7 mm |
| Dužina čavla (mm) | 64 |
| Širina čavla (mm) | 1,6 mm |
| Dužina čavlića (mm) | 25 - 64 |
| SKU | 45438-5 |