Priključak 1/2" GZ Euro
Out of stock
SKU
4311535
| Materijal | Mesing |
|---|---|
| Veličina priključka (") | 1/2 |
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418330335 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 0.031 kg31 g |
| Bruto težina (kg) | 0.043 kg43 g |
| Dužina (mm) | 82 mm8.2 cm |
| Širina (mm) | 132 mm1.32 dm |
| Visina (mm) | 28 mm2.8 cm |
| Rotirajući | No |
| Kaljen | No |
| Materijal | Mesing |
|---|---|
| Sigurnosni standard | No |
| Regulator protoka | No |
| Separator kondenzata | No |
| Broj priključaka | 2 |
| Veličina priključka (") | 1/2 |
| Tip priključka | Euro / priključak crijeva |
| Tip navoja | Muški |
| SKU | 4311535 |