Priključak 1/2" GZ Euro
Out of stock
SKU
9ERP076103
| Materijal | Nerđajući čelik |
|---|---|
| Veličina priključka (") | 1/2 |
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418301571 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 0.06 kg60 g |
| Dužina (mm) | 70 mm7 cm |
| Širina (mm) | 30 mm3 cm |
| Visina (mm) | 121 mm1.21 dm |
| Rotirajući | No |
| Kaljen | Yes |
| Materijal | Nerđajući čelik |
| Sigurnosni standard | No |
|---|---|
| Regulator protoka | No |
| Separator kondenzata | No |
| Broj priključaka | 2 |
| Veličina priključka (") | 1/2 |
| Tip priključka | Euro / priključak crijeva |
| Tip navoja | Ženski dio |
| SKU | 9ERP076103 |