Priključak 40 mm x 1" muški
Out of stock
SKU
9ALRPM4034
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418361735 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 0.195 kg195 g |
| Dužina (mm) | 82 mm8.2 cm |
| Širina (mm) | 65 mm6.5 cm |
| Promjer (mm) | 40 |
| Konstrukcija (materijal) | Poliamid |
|---|---|
| Veličina navoja (") | 1 |
| Tip navoja | Muški |
| Maksimalni pritisak (bar) | 13 at 40°C |
| SKU | 9ALRPM4034 |