Priključak za cijevi 90 st fi 63 mm polimerni
Out of stock
SKU
9ALR9C63
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418397864 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 0.583 kg583 g |
| Dužina (mm) | 150 mm1.5 dm |
| Širina (mm) | 93 mm9.3 cm |
| Promjer (mm) | 63 |
|---|---|
| Konstrukcija (materijal) | Poliamid |
| Maksimalni pritisak (bar) | 13 at 40°C |
| SKU | 9ALR9C63 |