Produžni kabel s namotom 12A 230V 15m 3G 2.5 mm2
Out of stock
SKU
76576
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418382242 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 8 kg |
| Bruto težina (kg) | 9 kg |
| Dužina (mm) | 380 mm3.8 dm |
| Širina (mm) | 160 mm1.6 dm |
| Visina (mm) | 330 mm3.3 dm |
| Dužina kabela na kolutu (m) | 15 |
| Dužina priključnog kabla (m) | 1 |
|---|---|
| Materijal koluta | Polipropilen |
| Struja (A) | 12 |
| Napon (V) | 230 V |
| Površina poprečnog presjeka kabela | 3G 2.5 mm2 |
| Maksimalno trenutno opterećenje kabela (W) | 1100W (coiled), 3200W (unrolled) |
| SKU | 76576 |