Profesionalni pištolj za pumpanje s bočnim manometrom 12 bar
Out of stock
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
Profesionalni pištolj za pumpanje s bočnim manometrom 12 bara
Radni tlak 0-12 bara
Duljina crijeva 45.5 cm
Promjer manometra 60mm
Vrsta pokazatelja analogni
Priključak zraka 1/4” unutarnji navoj
Pištolj za pumpanje 42078 je moderni uređaj za više zadataka. Pokazatelj pokazuje tlak na analognom brojčaniku u 2 mjere ( bara, psi ). Raspon pumpanog tlaka iznosi od 0 do 12 bara.
Profesionalni uređaj koji omogućuje jednostavno pumpanje i provjeru stanja tlaka u gumama.
Elastična gumena cijev duljine 45.5 cm.
PAŽNJA Brzo-spojič koji je prikazan na prezentaciji nije uključen u set. Moguće ga je kupiti u našoj internetskoj trgovini (podržavaju se brzo-spojiči tipa Euro i Orion)
| EAN | 8712418264210 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 0.57 kg570 g |
| Bruto težina (kg) | 0.649 kg649 g |
| Dužina (mm) | 140 mm1.4 dm |
| Širina (mm) | 60 mm6 cm |
|---|---|
| Visina (mm) | 300 mm3 dm |
| Dužina crijeva (m) | 0.53 |
| SKU | 42078 |