Puhalica kratka max 12 bar
Out of stock
The images shown are for illustration purposes only and may not be an exact representation of the product you receive. Its colour may vary, and the colour version cannot be selected during the order. Differences in product appearance do not have any impact on its manufacturing quality and its use.
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418003871 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 0.172 kg172 g |
| Bruto težina (kg) | 0.207 kg207 g |
| Dužina (mm) | 280 mm2.8 dm |
| Širina (mm) | 105 mm1.05 dm |
| Visina (mm) | 25 mm2.5 cm |
| Materijal | Aluminij |
|---|---|
| Maksimalna potrošnja zraka pri 6,3 bara (l/s) | 7.08 |
| Prosječna potrošnja zraka pri 6,3 bara (l/min) | 213 L/min3.55 L/s |
| Maksimalna potrošnja zraka pri 6,3 bara (l/min) | 425 |
| Maksimalni pritisak (bar) | 12 |
| Veličina mlaznice (mm) | 20 |
| SKU | 4300001 |