Pula remenice radilice (za HL 340-90)
Out of stock
SKU
36844050
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418432138 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 0.5 kg500 g |
| Promjer zamajca (mm) | 300 mm3 dm |
| Dubina rupe na vratilu (mm) | 26 mm2.6 cm |
|---|---|
| Promjer rupe na vratilu (mm) | 24 mm2.4 cm |
| Kompatibilno sa | HL 340-90 (36844-E) |
| SKU | 36844050 |