Reducer T-komad fi 25 x 1/2" x 25 mm GW
Out of stock
SKU
9ALRTT2512
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418308853 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 0.203 kg203 g |
| Dužina (mm) | 132 mm1.32 dm |
| Širina (mm) | 42 mm4.2 cm |
| Visina (mm) | 92 mm9.2 cm |
| Promjer (mm) | 25 |
|---|---|
| Konstrukcija (materijal) | Poliamid |
| Veličina navoja (") | 1/2 |
| Tip navoja | Ženski dio |
| Maksimalni pritisak (bar) | 13 at 40°C |
| SKU | 9ALRTT2512 |