Reducirajući spoj fi 63 x 40 x 63 mm GW
Out of stock
SKU
9ALRTR6340
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418397895 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 1.11 kg |
| Dužina (mm) | 205 mm2.05 dm |
| Širina (mm) | 80 mm8 cm |
| Promjer (mm) | 63 |
|---|---|
| Konstrukcija (materijal) | Poliamid |
| Maksimalni pritisak (bar) | 13 at 40°C |
| SKU | 9ALRTR6340 |