Redukcija fi 40 25 mm
Out of stock
SKU
9ALRMR4025
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418361728 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 0.288 kg288 g |
| Dužina (mm) | 114 mm1.14 dm |
| Širina (mm) | 65 mm6.5 cm |
| Promjer (mm) | 40 x 25 |
|---|---|
| Konstrukcija (materijal) | Poliamid |
| Maksimalni pritisak (bar) | 13 at 40°C |
| SKU | 9ALRMR4025 |