Set za čišćenje pištolja za bojanje (12 elemenata)
Out of stock
SKU
45990
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418371284 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 0.08 kg80 g |
| Bruto težina (kg) | 0.1 kg100 g |
| Dužina (mm) | 160 mm1.6 dm |
|---|---|
| Širina (mm) | 305 mm3.05 dm |
| Visina (mm) | 20 mm2 cm |
| SKU | 45990 |