Set za čišćenje pištolja za lakiranje (5 elemenata)
Out of stock
SKU
45995
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418371437 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 0.09 kg90 g |
| Bruto težina (kg) | 0.1 kg100 g |
| Dužina (mm) | 80 mm8 cm |
|---|---|
| Širina (mm) | 170 mm1.7 dm |
| Visina (mm) | 5 mm |
| SKU | 45995 |