Smanjivač fi 40 x 32 x 40 mm GW
Out of stock
SKU
9ALRTR4032
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418282771 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 0.535 kg535 g |
| Dužina (mm) | 182 mm1.82 dm |
| Širina (mm) | 65 mm6.5 cm |
| Promjer (mm) | 40 x 32 x 40 |
|---|---|
| Konstrukcija (materijal) | Poliamid |
| Maksimalni pritisak (bar) | 13 at 40°C |
| SKU | 9ALRTR4032 |