Smanjivač fi 50 x 40 x 50 mm GW
Out of stock
SKU
9ALRTR5040
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418403282 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 0.825 kg825 g |
| Dužina (mm) | 220 mm2.2 dm |
| Širina (mm) | 88 mm8.8 cm |
| Visina (mm) | 150 mm1.5 dm |
|---|---|
| Promjer (mm) | 50 x 40 x 50 |
| Konstrukcija (materijal) | Poliamid |
| Maksimalni pritisak (bar) | 13 at 40°C |
| SKU | 9ALRTR5040 |