Smanjujući spojnik fi 25 x 20 x 25 mm GW
Out of stock
SKU
9ALRTR2520
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418282733 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 0.202 kg202 g |
| Dužina (mm) | 132 mm1.32 dm |
| Širina (mm) | 47 mm4.7 cm |
| Promjer (mm) | 25 x 20 x 25 |
|---|---|
| Konstrukcija (materijal) | Poliamid |
| Maksimalni pritisak (bar) | 13 at 40°C |
| SKU | 9ALRTR2520 |