Spoj za cijevi 45 st fi 50 mm polimerni
Out of stock
SKU
9ALR4C50
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418403213 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 0.54 kg540 g |
| Dužina (mm) | 185 mm1.85 dm |
| Širina (mm) | 87 mm8.7 cm |
| Visina (mm) | 134 mm1.34 dm |
|---|---|
| Promjer (mm) | 50 |
| Konstrukcija (materijal) | Poliamid |
| Maksimalni pritisak (bar) | 13 at 40°C |
| SKU | 9ALR4C50 |