Spoj za cijevi 90 st x 32 mm aluminijski
Out of stock
SKU
9PPS9C32
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418357295 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 0.275 kg275 g |
| Dužina (mm) | 120 mm1.2 dm |
| Širina (mm) | 56 mm5.6 cm |
| Visina (mm) | 56 mm5.6 cm |
|---|---|
| Promjer (mm) | 32 |
| Konstrukcija (materijal) | Aluminij |
| Maksimalni pritisak (bar) | 13 at 40°C |
| SKU | 9PPS9C32 |