Spoj za cijevi fi 25 mm x 1" GZ
Out of stock
SKU
9ALRPM2534
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418282825 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 0.08 kg80 g |
| Dužina (mm) | 76 mm7.6 cm |
| Širina (mm) | 51 mm5.1 cm |
| Visina (mm) | 51 mm5.1 cm |
| Promjer (mm) | 25X1" |
|---|---|
| Konstrukcija (materijal) | Poliamid |
| Veličina navoja (") | 1 |
| Tip navoja | Muški |
| Maksimalni pritisak (bar) | 13 at 40°C |
| SKU | 9ALRPM2534 |