Spoj za cijevi fi 63 mm x 2" GZ
Out of stock
SKU
9ALRPM6360
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 08712418403381 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 0.418 kg418 g |
| Dužina (mm) | 108 mm1.08 dm |
| Širina (mm) | 93 mm9.3 cm |
| Promjer (mm) | 63 |
| Konstrukcija (materijal) | Poliamid |
|---|---|
| Veličina navoja (") | 2 |
| Tip navoja | Muški |
| Maksimalni pritisak (bar) | 13 at 40°C |
| SKU | 9ALRPM6360 |