Spojnica za cijevi 90 st 20 mm GZ 1/2" aluminijska
Out of stock
SKU
9pps9c2012
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 000000000000025 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 0.054 kg54 g |
| Dužina (mm) | 150 mm1.5 dm |
| Širina (mm) | 93 mm9.3 cm |
| Promjer (mm) | 20 |
|---|---|
| Konstrukcija (materijal) | Aluminij |
| Ulazni priključak (") | 1/2 |
| Maksimalni pritisak (bar) | 13 at 40°C |
| SKU | 9pps9c2012 |