Tróðni redukcijski fi 20 x 1/2" x 20 mm MU
Out of stock
SKU
9ALRTT2012
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418308860 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 0.16 kg160 g |
| Dužina (mm) | 127 mm1.27 dm |
| Širina (mm) | 45 mm4.5 cm |
| Visina (mm) | 75 mm7.5 cm |
| Promjer (mm) | 20 |
|---|---|
| Konstrukcija (materijal) | Poliamid |
| Veličina navoja (") | 1/2 |
| Tip navoja | Ženski dio |
| Maksimalni pritisak (bar) | 13 at 40°C |
| SKU | 9ALRTT2012 |