Trojnička fi 20 mm polimerni
Out of stock
SKU
9ALRTE20
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418282696 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 0.101 kg101 g |
| Dužina (mm) | 86 mm8.6 cm |
| Širina (mm) | 45 mm4.5 cm |
| Visina (mm) | 83 mm8.3 cm |
|---|---|
| Promjer (mm) | 20 |
| Konstrukcija (materijal) | Poliamid |
| Maksimalni pritisak (bar) | 13 at 40°C |
| SKU | 9ALRTE20 |