Trojnik fi 25 mm polimerni
Out of stock
SKU
9ALRTE25
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418282702 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 0.209 kg209 g |
| Dužina (mm) | 132 mm1.32 dm |
| Širina (mm) | 53 mm5.3 cm |
| Visina (mm) | 88 mm8.8 cm |
|---|---|
| Promjer (mm) | 25 |
| Konstrukcija (materijal) | Poliamid |
| Maksimalni pritisak (bar) | 13 at 40°C |
| SKU | 9ALRTE25 |