Trojnik fi 50 mm polimerni
Out of stock
SKU
9ALRTE50
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418360929 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 0.58 kg580 g |
| Dužina (mm) | 152 mm1.52 dm |
| Širina (mm) | 87 mm8.7 cm |
| Visina (mm) | 87 mm8.7 cm |
|---|---|
| Promjer (mm) | 50 |
| Konstrukcija (materijal) | Poliamid |
| Maksimalni pritisak (bar) | 13 at 40°C |
| SKU | 9ALRTE50 |