Trojnik fi 63 mm 2" GW aluminijski
Out of stock
SKU
9PPSTT6360
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 3660058240635 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 1.126 kg |
| Dužina (mm) | 263 mm2.63 dm |
| Širina (mm) | 97 mm9.7 cm |
| Visina (mm) | 112 mm1.12 dm |
| Promjer (mm) | 63x2" |
|---|---|
| Konstrukcija (materijal) | Aluminij |
| Veličina navoja (") | 2 |
| Tip navoja | Ženski dio |
| Maksimalni pritisak (bar) | 13 at 40°C |
| SKU | 9PPSTT6360 |