Trojnik fi 63 mm polimerni
Out of stock
SKU
9ALRTE63
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418397871 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 1.189 kg |
| Dužina (mm) | 206 mm2.06 dm |
| Širina (mm) | 150 mm1.5 dm |
| Visina (mm) | 93 mm9.3 cm |
|---|---|
| Promjer (mm) | 63 |
| Konstrukcija (materijal) | Poliamid |
| Maksimalni pritisak (bar) | 13 at 40°C |
| SKU | 9ALRTE63 |